Deri Sarkması Ameliyatsız Gider Mi? Spor İle Göbek Sıkılaştırma

Fitnesil tarafından tarihinde yayınlandı

Merhaba Fitnesil okuyucuları,
Vücutta deri sarkması neden olur ve gidermi? Ameliyat şart mı? Sorularına cevap arayacağız.

Göbekteki Sarkma İçin Ameliyat Şart Mı?

deri sarkması

Deri sarkması ne kadar fazla ise o kadar ameliyata yakınsın demek oluyor.
Aniden şok diyet ile hareketsiz verilen kilo derinde çok fazla sarkma yapar çünkü vücut alışamadan değiştiği için ayak uyduramaz. Eğer verdiğiniz kiloyu sporla verdiyseniz ve uzun sürede verdiyseniz örneğin 40 kilo verdim çok az sarkma var deri sarkmam gider mi? Benim kendimde gözlemlediğim 1 sene içerisinde 40 kilo verdim ve deri sarkmalarım vardı. 1 Sene geçti üzerinden ve şuan deri sarkmalarımın daha az olduğunu görüyorum. Daha fazla kas kütlemi geliştirdiğim için deri az da olsa sıkıştı.

Deri Sarkması Olmadan Zayıflamak Mümkün Mü?

Tabiki mümkün dostlarım bu hayatta azimden daha büyük güç yok! Haftada 1 kilo vererek düşük karbonhidrat tüketip daha fazla protein alıp ağırlık çalışarak vücudunuz 10 numara olacak ve deri sarkmanız olmayacak. Şayet vücudunuza bağlı olarak çok az sarkma olsa bile 7-8 ay içersinde tamamen kusursuz görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sporla Deri Sarkması Gider Mi?

Ortalama olarak deri sarkması az birisinin
sporla toplaması muhtemel hatta 4 5 kilo alıp göbeği tekrardan gerdirip sonra low karbonhidrat diyeti ve yüksek proteinli beslenerek deri sarkmasının önüne geçilebilir.

Deri Sarkması Neden Olur?

İnsanın kendini hazır etmeden beklemediği bir anda diyete başlıyorum artık bıktım bu kilolardan diyerek, sonucu ne olursa olsun zayıflamak istiyorum demesiyle başlayan serüvenle başlar deri sarkması, hiç araştırmadan bu serüvene atılan insan olacaklardan habersiz ceylan gibi, şok diyetlere başlar. Kilosu başlarda
fazla olduğu için motive olur, çünkü kilosu fazla olduğu için hızlı kilo verir ve “insanlar Spor salonuna çok para veriyor, ben bedavaya istediğim kiloyu veriyorum” der. Ama haberi yoktur, ilerde yaptığı yanlışların vücunda sarkacağından. Garibim şok diyetini yaparda yapar en son vücudundaki deri sarkıntıları gidermek için spora yazılır…

Sporu Alışkanlık Haline Getir

Sporu alışkanlık haline getirmeniz gerek.
Sporsuz hayat nereye kadar? Sporla tanışmanız gerek o güzel hissi tatmanız vücudunuzu baştan aşağı tekrardan yapılandırmanız gerek. İnanın hayatınızda çok şey değişkenlik gösterecektir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.