3 Ayda En Az 20 Kilo Ver!

Fitnesil tarafından tarihinde yayınlandı

Yazıma geçmeden önce sizlere paylaştığım hayat hikayemi okumanızı tavsiye ederim çünkü bende obez 2.sınıf hastaydım. Hasta diyorum çünkü aşırı kilo hastalıktır. Okumak istersen buradan okuyabilirsin.

3 Ayda 20 kilo vermek mümkün müdür? Evet arkadaşlar 3 ayda 20 kilo vermek mümkün hemde sağlıklı bir şekilde vereceksiniz.

İlk olarak spor salonuna üye olan arkadaşlar yada üyeliği olmayan arkadaşlar hepiniz 3 ayda 20 kilo vereceksiniz. Ne yapacağız 3 Ayda 20 Kilo vermek için derseniz

Her gün bu yazdıklarımı uyguladıktan sonra sizde otomatik olarak sorumluluk haline geldiğini göreceksiniz.

  • Günlük Sabahları aç karna yada akşam yemeğinden 1 saat sonra 25-30-35-40 Dakikaya kadar yürüyüş yapacaksanız. Koşabilirsen her 5 dakika yürüyüşten sonra depara veyahut hafif tempo ile koş. Sporun bittikten sonra HIIT Kardiyo Antrenmanı yapacağız HIIT Kardiyo Antrenmanı Nasıl yapılır? yağları vücuttan söküp atan 10 dakikalık ama etkili bir antrenman yapacağız.
  • Sabah kalktığınızda tam buğday yada beyaz ekmek çok önemli değil 3 dilim yanında yoğurt 2 tane yumurta kendin yada annenize hafif zeytin yağlı salata ile nefis bir kahvaltı yapacağız.
  • Kahvaltılarımızda ekmeği 3-2 dilim yeyip salatayı bol bol yiyeceğiz. Salata sınırsız yeme hakkınız var. Yumurtada öyle
  • Öğlen yemeğinde Protein ağırlıklı beslenin mesela annenize tavuk yemeği yaptırıp yanına güzel bir mercimek çorbası yoğurt 2 dilim ekmek olmazsa olmaz yoğurt yemeyi de unutmayın. 1 Bardakta su için yanında. Yediklerinizin porsiyonları çok önemli tavuktan 10 kaşık çorbadan herkesin evinde olan ufak kase yoğurtta aynı şekilde ufak kase ile yemelisiniz.
  • Akşam yemeğini oldukça hafif almaya çalışın size illa bunları yemelisiniz demek istemiyorum. Annenizin yaptığı yemeklerden birer porsiyon yeyin. Annenizden rica ederek yemeklere kullandıkları yağları azaltmasını ve size bol bol salata yapmalarını isteyin. Salata hem tok tutar hemde bol limonla yağ yaktırır.
  • Demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum çünkü günlük 100gr jambon alın 50gr tavuk eti vs. bunlar her zaman yapılabilecek şeyler değil. Annenizin yaptığı yemekleri ölçülü ve yanına su salata ile yeyin o zaman demek istediğimi daha iyi anlayacaksanız.
  • Yemek saatleri
  • Sabah 09:00 | Öğle 13:00 | Akşam 18:00 Yeme içme işini bırakacağız. Öğün araları kuruyemiş, bol bol su, 1 Bardak Keninizin sıktığı meyve suları, 3 Ay boyunca hazır gıdalar kesinlikle yok!
  • Şekeri hiç almayacaksınız çayları şekersiz, geceleri meyve sakın ama sakın tüketmeyeceksiniz. Çünkü gece yediğiniz meyvelerden vitamin değil anca şeker ve yağ alırsınız.

Dediklerimin hepsini uygularsanız 3 ayda 20 kilodan daha fazla kilo verebilirsiniz. Çünkü kendimden biliyorum. 30 Kilo vermiştim. Vücudunuz ilk gün zorlanacaktır. Sakın pes etmeyin diyeti bende bozuyordum. İlk gün diyetin bozulduysa ikinci gün bir şey olmamış gibi devam etmelisin diyetin Altın Kuralı budur çünkü.